MPWZF – WYDANIE SPECJALNE, SPOTKANIE NA SZCZYCIE;-)

W dniu wczorajszym odbyło się w stolicy Wielkopolski spotkanie na szczycie:D Spotkały się dwie mamy – ja i Paulina z Juliankowego Świata wraz z naszymi mężczyznami. Z Pauliną znamy się już jakiś czas, była moją lektorką angielskiego:D

Najpierw objadowaliśmy w meksykańskiej knajpie a później wybraliśmy się na spacer, trafiliśmy finalnie do parku koło Starego Browaru – jejqu, jak tam jest klimatycznie!!!!!

Dzieciaki szalały na trawie a my plotkowaliśmy.

Spotkanie udało się w 100%! Mama Juleczka to istna tap madl, tata też niczym nie odbiegał, Juleczek natomiast jest niesamowicie słodkim bobasem! Rożnica wieku naszych maluchów to około 3 tygodnie, tyle Juluś jest starszy od mojego Mikołajka. Co to za mobilny Maluch!!!! Raczkuje w takim tempie, że oboje z Mężem byliśmy w szoku! Poza tym wstawanie i wspinanie przychodzi Jemu z niebywałą łatwością!
Słodziak niesamowity! Stiwrdziliśmy, że nasze dzieci są trochę do siebie podobne;-)

Obaj Panowie spisali się na medal, chociaż złoty otrzymuje według mnie Julian, bo grzecznie podróżował w wózku, nasz Mikołajek poza wózkiem – czyt. na rączkach;-)

Zdjęć będzie dużo – ostrzegam!!

Juleczki, po powrocie z Waszego urlopu koniecznie powtarzamy spotkanie!!

 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


no i mały dzisiejszy off top:D wybraliśmy się na obiad do knajpy, która została okrzyknięta przez Magdę Gessler najlepszą włoską restauracją – też krzyczymy, że jest rewelacyjna!!

print

Polecam zajrzeć też tutaj