HOME SPA

Prawdziwy wypad do SPA, który miałam poczynić w zeszłym miesiącu z różnych względów odszedł w siną dal. Może coś na wiosnę uda się uskutecznić.

Nie pozostaje nic innego jak zafundować sobie w miarę najlepszych możliwości domowe SPA.

Potrzebujemy:

  • świętego spokoju
  • ulubionych kosmetyków

 

Moje domowe SPA podzieliłam na kategorie: ciało i twarz

Tak się złożyło, że głównym bohaterem jest Organique, ale zaznaczam, że nie jest to post sponsorowany, a szkoda:D

PicsArt_1384288455787

1. Peeling enzymatyczny papaja & ananas, Organique

Mam cerę naczynkową, więc w grę wchodzą u mnie tylko i wyłącznie peelingi enzymatyczne. Do tej pory hitem był peeling z Artistry, ale był piekielnie drogi. Dostałam próbkę tego i jestem absolutnie na tak!

2. Maska algowa, żurawinowa, Organique

Jak wiadomo algi oczyszczają z toksyn. Żurawinowa przeznaczona jest dla skóry suchej, zmęczonej, z popękanymi naczynkami krwionośnymi, dla mnie jak nic! Uwielbiam!

3. Serum rewitalizujące,  Biolique

Przyszło do mnie kiedy w pudle Glossy Box i skradło moje serce. Serum regeneruje, nawilża, odżywia i poprawia koloryt skóry. Dla mnie rewelka. Siostra lekko rozczarowana. Można je dostać w Super Pharm.

 ……..

PicsArt_1384287875876

 

1. Ręawica Kessa, Organique

Tradycyjna marokańska rękawica wykonana z ziarnistej tkaniny. Idealna do peelingu i oczyszczenia skóry. Serio, po masażu tą rękawicą uda jak u niemowlaka:D W połączeniu z czarnym mydłem (Savon Noir) to podobno w ogóle przegładko się na tym wychodzi;-)

2. Peeling do ciała papaja & ananas, Organique

Prawdopodobnie nie byłoby go na mojej półce gdyby nie dopowiedzenie Siostrze, że peeling miała zakupić do twarzy, a nie do ciała. No, ale zwrotów nie było, więc do enzymatycznego do twarzy z tej serii zagościł u  mnie do ciała. Zapach – pierwsza klasa, skuteczność – dobra.

3. Masło Shea żurawinowe, Organique

To jedyne moje uzależnienie do którego się przyznaję. Uwielbiam za zapach i za konsystencję i za mega nawilżane ciało. Używam go na zmianę z olejkiem kokosowym, które jest moim nr 2.

Takie to domowe SPA sobie funduję raz na ruski rok:D

Macie jakieś swoje hity z satelity?;-)

 

print

Polecam zajrzeć też tutaj