LISTA MARZEŃ, PART II MIKOŁAJ

Na mojej liście marzeń są też rzeczy stricte Mikołajowe, część z nich wrzuciłam już jakiś czas temu. Wiem już teraz, że dla części nie znajdę na pewno lokalizacji ze względu na miejsce właśnie lub dlatego, że mi miłość do czegoś przeszła lub włączył się rozsądek i chęć zrobienia czegoś samemu. Z tego miejsca chwalę sobie znów listę marzeń do której można wrócić „na chłodno” i jeszcze raz przemyśleć zakup.

Nie usunęłam ich jednak, bo są cudne i inspirujące.

[dropshadowbox align=”center” effect=”horizontal-curve-bottom” width=”250px” height=”” background_color=”#d0fdfe” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]Lista marzeń. Kategoria -> Mikołaj [/dropshadowbox]

 PicsArt_1392214211016

  

1. puf – MoiMili (KLIK) Bardzo podobają mi się te pufy, ślicznie ozdabiają pokoje dziecka, ale po wielu namysłach stwierdziłam, że są chyba głównie ozdobą, czy wszędobylskie dzieci przesiadują na nich, wątpię. No, a poza tym czuję, że można je zrobić samemu, nie koniecznie za 260 zł – puf zatem odpuszczamy!

2. i 9. obrazek kontrabasista i obrazek gąska śpiewa – Tiu Tiu pracownia rysunku (KLIK) i (KLIK). Te ilustracje skradły mi serce już jakiś czas temu, zakupiłam je mojej małemu Walentemu na 14.lutego i teraz tylko czekają na ramki i polecą na ścianę. Cudne są i wcale nie takie drogie!

3. plecak zielone balony – MoiMili (KLIK) Idzie wiosna, to czuć przecież w powietrzu, a jak wiosna to spacery, podróże, pikniki i inne rozrywki na powietrzu. Chłop mi rośnie jak na drożdżach, siły ma sporo, więc może już przecież schować do swojego plecaka naklejki i bidon. Ten bardzo mi się podoba, cena ciut mnie, do zrobienia własnoręcznie!

4. drewniane klocki love&peace – Wooden Story (KLIK) Drewno uwielbiam, a te klocki skradły moje serce dodatkowo za swoje napisy na nich. W jakimś konkursie walczę o nie, może się uda;-)

5. spodnie dresowe Hungry One – ZombieDash (KLIK) Lubię mojego Mikołaja w dresach, te są dość oryginalne, cena też…nie dam za spodnie dresowe więcej niż 50, 60 zł, oł noł, dla mnie to przeginka, szczególnie, że Mikołajowi wsio jedno czy to ZombieDash czy no name;-)

do zrobienia własnoręcznie!

PicsArt_1392214630867

6. Misiek Rysiek – Nowokwiat (KLIK) Z sentymentu do Taty Rysia, cena powala jednak, ale Miś rozbrajający, prawdaż?

7. sorter – Wooden Story (KLIK) Temat nie aktualny, bo już sorter mamy i trochę żałuję, że zapomniałam o tym z Wooden Story…

8. magnetyczny warzywniak, komplet 12 magnesów – INKIPINKI (KLIK) Magnesy jak i naklejki robią furorę, te wydają się być dobrze wykonane. Podobają mi się też te z alfabetem.

10.  lampa sufitowa – PALULU (KLIK) Jest spoko, ale filc można przecież samemu kupić i nakleić, myślę, że zaoszczędzić można przy tym odrobinę złotówki. Jest to alternatywa dla tej z MAMABU w której jestem zakochana

 

print

Polecam zajrzeć też tutaj