2 LATA BLOGA

Z tego zaganiania codziennego przegapiłam 2 lata blogowania, któe minęło nam 17.września.

Drugi rok w świecie blogów uważam za rok spotkań i poznawania nowych fajnych rodziców z którymi myślę, że na długo będę w kontakcie.

Z każdym postem staram się ulepszać to, co piszę i co Wam pokazuję i myślę, że czasem nawet przynosi to jakiś fajniejszy skutek.

Codziennie też mam chęć zamknąć wszystko i już więcej nie pisać, ale nawet zwyczajne „fajny blog”, które usłyszałam np. wczoraj  od przypadkowo spotkanej mamy na ulicy dodaje mi skrzydeł. Z tego miejsca pozdrawiam Cię bardzo i dla Ciebie postaram się wrzucić posta o mini micro, o które pytałaś;-)

Mam często wrażenie, że era blogów lekko przemija. Sama ze swojego doświadczenia zauważam że czytam ich coraz mniej, mimo, że pojawiają się nowe, które mnie całkowicie wciągają, myślę, że to jednak w związku z tym, że wszyscy cierpimy na brak czasu i tym też tłumaczę swoją absencję na niektórych blogach licząc, że to wszystko nadrobię;-) Powodem drugim czasem myślę, że jest Instagram, bywa, że łatwiej jest wrzucić coś na IG niż tworzyć z tego posta.

Jeżeli macie jakieś sugestie co zmienić, co dodać albo czego się pozbyć w naszych postach to z chęcią wysłucham i postaram się wszystko wypośrodkować aby Wam się dobrze to wszystko czytało, a mnie się pisało. W planach mam kilka zmian, ale nie wiem czy czasowo uda mi się wszystko ogarnąć.

Nadal ogromnie liczę nas Wasze odwiedziny i komentarze, bo to Wy motywujecie mnie do pisania.

Korzystając jeszcze z okazji pozdrawiam wszystkich tych, którzy nas czytają i podglądają;-)

H&T&M

Processed with Moldiv

 

 

 

 

 

print

Polecam zajrzeć też tutaj