ŚWIĄTECZNY KLIMAT W DOMU

Mam bzika na punkcie wszelakich ozdób i upiększania tego, co dookoła, dodatkowo jestem estetką i lubię jak wszystko udekorowane jest ze smakiem. Dużą wagę przykładam do tego w jakiej formie coś podaję do stołu, chcę żeby te piękne detale były jedzone oczami.

W tym roku święta po raz pierwszy u nas, mam lekkiego stresa, ale poniedziałkowy przedwigilijny przyjazd naszego rodzinnego masterchefa w postaci mojego taty zapewne mnie uspokoi.

U mnie musi wszystko być dopięte na ostatni guzik, żeby choinka była najfantastyczniejsza na świecie i ozdoby na niej i żeby stół wyglądał atrakcyjnie i w łazience żeby było czuć święta, u nas w sypialni, u Mikołaja w pokoiku.

W weekend planuje wypad do Tkmaxx po kilka rzeczy, które wkrótce nadadzą naszemu mieszkaniu klimat świąteczny. Do tego czasu wstrzymywałam się i nie ulegałam tym wszystkim cudownym gadżetom, które już kusiły w październiku. Ze względu na Mikołaja, który czeka na te wszystkie atrakcje i przebiera nogami zaczniemy dekorację domu dwa tygodnie przed wigilią, jeżeli chodzi o mnie to i tak max wcześniej;-)

Poszperałam też trochę po sieci i znalazłam takie cudeńka.
Świąteczne ozdoby

 

1. świecznik złoty, dostępny TUTAJ > jest minimalistyczny, a do tego ma to coś, biorę!

Tchibo w tym roku max mnie zaskoczyło i ma do zaoferowania cuda najcudniejsze, nie widzę na stronie choinki drewnianej białej z lampeczkami, którą widziałam na żywo i żałuję, że nie kupiłam.

2. Dekoracyjny jelonek, KLIK -> skradł moje serce od razu, drewno + filc = <3,

3. zawieszki na choinkę, już mamy sporo, ale tych nigdy za wiele, KLIK

4. poszewka jelonek, znów zwierzęcy akcent, dostępna TUTAJ

5.  taca adwentowa sanie, piękna, dostępna TUTAJ

6. serwetki świąteczne, must have na stole, dostępne TUTAJ

7. Piki ” złote gwiazdki” podobno pięknie dekorują nasze potrawy, ja je łykam, do tego 100% hand made dostępne TUTAJ

 

Różnorodność barw powalająca, ale co tam!

print

Polecam zajrzeć też tutaj