Wiosenny przegląd dobrego buta

Przygotowania do wiosny uważam za otwarte, nie dopuszczam już do siebie myśli, że wróci zima. No way!

Małymi krokami kompletuję wiosenną garderobę Mikołaja. W zeszłym tygodniu przymierzaliśmy buty na wiosnę. Mamy półbuty z Naturino, ale w kiepskim stanie no i dwie pary Conversów, jedne krótkie, drugie długie, wszystko jeszcze dobre i mam nadzieję, że chociaż przebiega w nich początek wiosny.

Przejrzałam co proponują nam na wiosnę producenci dobrego i zdrowego obuwia dla dzieci i jest dobrze;-)

Poniżej kilkanaście propozycji dla chłopców i dziewczynek.

IMG_8848

1. Emel – propozycja dla dziewczynek. W Emelach zimowych Mikołaj śmigał całą zimę, dla mnie but pierwsza klasa. Cena: 219 zł 2. Mrugała, Nosweet fajne, lekkie sneakersy. Cena: 199 zł 3. Bobux nie mamy żadnych butów Bobuxa w swoich zasobach, ale macałam je na targach w Wawie i są naprawdę godne zainteresowania. Cena: 199 zł 4. Mrugała gdybym miała córkę bankowo znalazłyby się w naszej szafie. Cena: 139 zł 5. Naturino, Falcotto mamy tej marki półbuty, które dorwałam w Tkmaxx i śniegowce, dla mnie rewelacyjny but dla najmłodszych, aktualnie w promocji. Cena: 149 zł 6. Mrugała Nosweet, lekko szalony model, ale jakże oryginalny. Cena: 209 zł

 

IMG_8854

7.Bobux, kolejna ich propozycja, lekkie trampki. Cena: 199 zł 8. Clarks nigdy ich nie widziałam na żywo, producent zapewnia, że podeszwa jest lekka i giętka, dla mnie są cudne, a teraz w promocji. Cena: 149 zł 9, 10 Emel Cena: 199 zł 11. Mrugała sznurowane trzewiki, sama bym chciała takie mieć! Cena: 189 zł 12. Naturino, świetna kolorystyka i wzór, na wiosenne wyprawy, idealne! Cena: 214 zł (przecenione 50%)

IMG_8850

13. + 18. Emel, piękne kolory tej kolekcji. Cena: 199 zł, 14. Chipie jak nie kupię Mikołajowi to sobie, mam je w koszyku od kilku tygodni, podobno super fajna podeszwa, do tego mówią, że pachną gumą balonową. Cena: 149 zł 15. Emel tym razem wzór na rzepy, przypominają mi bardzo Naturino. Cena: 199 zł 16. Emel Cena:199 zł 17. Converse nasz hit zeszłego roku. Mój, Mikołaja i Tomka. Przebiegaliśmy w nich dobre kilka miesięcy. Cena: 129 zł

Liczę też na jakieś fajne propozycje ze strony sieciówek, może i w tym roku np. H&M zaskoczy nas fajnymi, miękkimi trampkami.

print

Polecam zajrzeć też tutaj