Dzień Matki – prezentownik

Podrzucam dziś Wam kilka propozycji upominków na Dzień Matki, może coś Wam przypadnie do gustu i zażyczy sobie od swych dzieci za pośrednictwem męża swego;-)

Processed with Moldiv

1. Fuji Instax Mini 8 biały – to aparat fotograficzny do natychmiastowego robienia zdjęć. Dla mnie coś genialnego! Idealny na wakacje, imprezę czy rodzinne spotkanie. Dostępny np. tutaj

2. Laurka – wszystko, co ręcznie wykonane i w co nasze dzieci wkładają całe serce na wagę złota. Mnie takie prezenty przynoszą maksymalną radość i mega wzruszenie.

3. Kwiaty w wersji  „do noszenia” – szal to piękny prezent, praktyczny i bankowo ucieszy każdą mamę. Ten stąd

4. Kolczyki – biżu to zawsze świetny pomysł. Te piękne i dobre na każde wyjście. Projekt A. Orska, kolekcja moon, dostępne tutaj

5. Nerka – dla mnie strzał w dziesiątkę, funkcjonalna i wygodna, sprawdza się u mnie ostatnio podczas naszych wspólnych wycieczek rowerowych. Kolibry dostępne w naszym sklepie, jakby ktoś zapomniał gdzie klikać -> proszę bardzo ;-) Poza tym szykujcie się na konkurs, szczegóły już wkrótce na FanPage naszego sklepu klik

6. Ministerstwo dobrego mydła – moje odkrycie zeszłego miesiąca. Dawno już słyszałam rodzinnej manufakturze mydlarskiej założonej przez siostry, ale ciągle nic o nich nie miałam. Ostatnio przyszły do mnie dwa olejki, mydło i kula do kąpieli – przepadłam!! Zaglądnijcie tutaj, bankowo przepadniecie jak ja i reszta mam, które już ma te cudowności;-)

7. Papierowa torba Uashmama – tak, tak to papierowe torby!! Wymyślone przez rodzinę z Florencji zachwycają kobiety w Polsce! To torby wykonane z impregnowanej woskiem celulozy przypominające skórę. Odporne na wodę. Pierwszy raz zobaczyłam je na Wolnym Targu w Poznaniu i przepadłam. Zatem ja już prezent na Dzień Matki mam;-) Już niedługo będzie je można zamawiać w sieci (powstaje strona www), teraz szukajcie więcej o nich tutaj.

8. Karnet do SPA – karnet do SPA, fryzjera czy kosmetyczki zadowoli pewnie każdą mamę. W zeszłym roku dostałam go ja i bardzo sobie chwalę takie prezenty!

A Wy czego się spodziewacie?;-)

print

Polecam zajrzeć też tutaj