Perfect outfit #6

Obiecałam, że w tym miesiącu pojawią się aż dwa wpisy z tego cyklu, więc dotrzymuję słowa.

Styl boho króluje w tym roku na ulicach i plażach, odnajduję się w nim idealnie, poza tym kolory, wiatr we włosach, luz i swoboda, to jest to!

perfect outfit#6

1. Szorty jeansowe KLIK – lubię bardzo, chociaż uważam, że do nich trzeba mieć idealnie idealne nogi;/ Jeżeli chodzi o mnie zdecydowanie muszę mieć odpowiednią długość. W tych bardzo krótkich mam wrażenie, że wcale nie jest mi za dobrze, kompleks grubego uda;p

2. Wzorzysty top KLIK -top z cienkiego dżerseju na wąskich ramiączkach. Dekolt w serek z przodu i z tyłu. Zaokrąglony dół, idealny!

3. Torba w stylu boho KLIK– te torby (zresztą nie tylko torby, bo i buty, akcesoria, koce odkryłam przypadkowo na IG), przepadłam. Ceny powalają, ale warto chociaż popatrzeć i powzdychać! Poza tym polecam poczytać o historii założenia marki. Jestem zakochana i oczarowana! Mają też kolekcję dla dziewczynek, szał!!!

4. Espadryle  KLIK nie mam szczęścia do espadryli, kolejne będę reklamowała. Jedynie kupione na wyprzedażach w H&M w zeszłym roku dają radę. Piorę, noszę i jak nowe!

5. Bransoletka KLIK piękna, bardzo boho! Pomyśleć, że kiedyś jako nastolatka miałam takich chyba kilka. Przytargane pewnie z niejednej kolonii (swoją drogą byłam na dwóch, phi) będę szukała podobnych w Portugalii.

6. Opaska z kwiatów KLIK – kwintesencja boho!

 

 

print

Polecam zajrzeć też tutaj