Jesienno – zimowy but

Zbliża się jesień, zima i problem z dobrym butem na ten sezon. Szału na rynku nie ma. Mrugała do mnie nie do końca przemawia i pod względem samego wyglądu buta i nie wiem jak to w sumie jest z ich jakością. Niestety moje Pink Powder, którymi byłam bardzo zachwycona wyglądają bardzo słabo po tych kilkunastu razach, więc po domu to i one byłyby spoko, ale na wędrówki z dzieckiem nie bardzo.

Zrobiłam mały research wśród butów i wrzucam Wam kilka propozycji. Nam udało się dorwać fajne długie skórzane brązowe ocieplane Conversy w Tkmaxx, mamy jeszcze w zanadrzu coś na kształt Emu, jeszcze przydałoby się coś traperowatego, ale przy okazji wizyty w Warszawie pod koniec listopada zajdziemy do Mivo. Oczywiście to moje typy internetowe, więc nie jestem w 100% przekonana o ich dobrej podeszwie, wyglądają dobrze, nie mniej zawsze można zamówić i zwrócić.

 

Processed with Moldiv

1. Botki sznurowane, ocieplane STUPS 139 zł, 2. Botki sznurowane FRIBOO 159 zł, 3. Kozaki EMU 189 zł,  4. Botki RICOSTA 200 zł,  5. Śniegowce STUPS 139 zł

Processed with Moldiv

1. Trzewiki REIMA 319 zł, 2. Trzewiki GEOX 209 zł, 3. Trzewiki GEOX 259 zł, 4. EMEL 279 zł,       5. EMEL 209 zł

Jeżeli będziecie zainteresowani przeglądem buta dla dziewczynek dajcie znać;-)

print

Polecam zajrzeć też tutaj