Modne bieganie

Bieganie jest modne, szczególnie na początku każdego roku, kiedy to postanawiamy zadbać o swoją figurę czy kondycję. Kolejny zryw następuje w okolicach marca, kwietnia, kiedy zrzucamy zimowe kurtki i ciepłe kardigany. Niemal każdy chce dobrze prezentować się w skąpych strojach. Nie mniej moda na bieganie u niektórych trwa krótko. Jednak z roku na rok to w czym biegamy staje się coraz bardziej istotne.

Buty, podstawa! Marki prześcigają się w modelach, kolorach, printach, istny szał! Spodnie, bluzy, na rynku – czego dusza zapragnie. Bidony, pulsometry, zegarki z krokomierzami, opaski, czapki, etui na ramię. Z doświadczenia wiem, że nic tak bardzo nie motywuje do biegania jak nowy gadżet. Może to być nawet nowa czapka z daszkiem, a Ty zaraz chcesz biec o 5 rano i 2 w nocy. Podglądałam ostatnio Tomka, który wybierał w sieci rękawiczki do swojej kierownicy, którą nota bene używa w domu i śmiać mi się chciało przeokrutnie, ale pewnie i kiedy On sam zobaczyłby, że przeglądam buty do biegania, które oczywiście jedne już mam też dziwiłby się mocno.

Nie mam krokomierza, nie mam pulsometru ani innych zegarków, nie mniej pewnie gdybym miała więcej czasu i wkręciłabym się w  bieganie tak maksymalnie to i takie gadżety zaczęłabym przeglądać. Przyznam Wam się szczerze, że przed Wings for Life przeglądałam zdjęcia uczestników poprzedniego biegu i podglądałam ich outfity. W tym roku też już jestem zapisana i codziennie zaglądam za okno czy pogoda sprzyja wyjściu i wybieganiu się. Codzienne mam pod górkę, ale nie poddaję się!

Dziś wrzucam Wam kilka stylizacji i moje propozycje podstawowe. Jak się okazuje można biegać z kawą, rozmawiać w trakcie przez telefon, pozować do zdjęć i piać smsy, szaleństwo!

 

Ps. w Tchibo są w dobrej cenie fajne bluzy do biegania;)

 

Processed with Moldiv

1. Bluza do biegania Tchibo 2. Biustonosz do biegania NIKE 3. Buty do biegania NIKE 4. Spodnie EVEN&ODD 5. Czapka z daszkiem ADIDAS

Processed with Moldiv1. Top do biegania REEBOK 2. Biustonosz sportowy FALKE, 3. Obuwie treningowe NIKE 4. Spodenki NIKE 5. Skarpety sportowe NIKE

Processed with Moldiv

Processed with Moldiv

Processed with Moldiv

print

Polecam zajrzeć też tutaj