Majówka w szafie

 

Za oknem jeszcze wczoraj załamanie pogodowe, w mojej głowie w związku z tym też, bo przesilenie mnie złapało zwane wiosennym, bo w kalendarzu prawie maj, a na termometrach jesień, która zahaczała o zimę, katastrofa. Nie mniej dziś powiało optymizmem z ciepłym powietrzem włącznie. Pociesza mnie faktem, że jak w maju wiosna nadal będzie zbuntowana i nie przyjdzie to za 3 tygodnie przeniesiemy się w inne, cieplejsze klimaty. Nie mniej oglądam, przeglądam i marzę o wiosennym ciepłym outficie i majówce na trawie, nie koniecznie z grillem, ale ze słońcem i wiatrem przyjemnym.

Processed with MOLDIV

1.Kurtka jeansowa KLIK, 2. Top TUTAJ, 3. Okulary przeciwsłoneczne KLIK, 4. Torba KLIK, 5. Spódnica KLIK, lada moment nowa dostawa, 6. Buty Anniel KLIK, dostępne też w Kafka Concept.

Processed with MOLDIV

1.Koszula oversize KLIK 2. Adidasy Nike KLIK, poszukuję tych butów, ale tylko i wyłącznie tego modelu (Nike Pre Montreal Racer Vintage), może ktoś się gdzieś na takie natknął? 3. Czapka z daszkiem KLIK, mam taką samą tylko w kolorze czarnym, idealna! KLIK, 4. Jeansy typu boyfriend KLIK,  5. Torebka biodrówka KLIK, 6. Zegarek KLIK

print

Polecam zajrzeć też tutaj