Jej wysokość koturna w roli głównej

Siedzę i dumam kiedy ostatni raz miałam na sobie buty na obcasie, koturnie czy innej wyższej platformie i chyba ostatni raz na ślubie. No nie, może jeszcze na Komunii chrześniaka, ale wtedy jeszcze byłam w ciąży z Mikołajem, więc dawno. No jakoś zwyczajnie nie lubię po prostu, uważam, że sexi można równie dobrze wyglądać w trampkach, trzeba tylko błyskotliwie podejść do tematu. Ale! Jest jedno „ale” ostatnio mignęły mi w Tkmaxx pewne sandały na koturnie i na chwilę się zatrzymałam przy nich, nawet miałam myśl żeby może przymierzyć, a potem, że może nawet i kupić, ale w porę przypomniałam sobie, że właśnie nabyłam samochód i szybko je odłożyłam na półkę;)

Pamiętam swoje pierwsze buty na koturnie, na platformie wręcz. Kupiłam je za prawie wszystkie pieniądze, które dostałam na wycieczkę do Budapesztu. Co to był za szał! Lata temu, miałam może 14, 15 lat! Kupiłam je z koleżanką zaraz pierwszego dnia. Były zamszowe w brązach w dwóch odcieniach. Nie zapomnę jak leżałyśmy w swoich łóżkach, buty leżały na kartonach niczym na ołtarzu, a my wpatrywałyśmy się w nie jak zahipnotyzowane! To był luksus tych czasów w moim mniemaniu! Co za czasy! Nikt ich tutaj wtedy nie miał, był szał po powrocie, ogromny szał!

Wracając do tematu coś przeczuwam, że tego lata buty na delikatnej koturnie to będzie hit! Widzę je w pakiecie z dżinami i zwiewną sukienką, ze spodenkami krótkimi lnianymi. Dziś jej wysokość koturna w roli głównej;)

1. Kanna klik, 2. Unisa klik, 3. Mustang klik, 4. Isabella klik, 5. Unisa klik, 6. Whistles klik, 7. Kiomi klik, 8. Kiomi klik, 9. Vidorreta klik, 10. Les Tropéziennes par M Belarbi klik

11. Divine Factory klik, 12. Even&Odd klik, 13. Dorothy Perkins klik 14. Tommy Hilfiger klik, 15. Kanna klik, 16. Andre klik, 17. Gabor klik, 18. Tata Italia klik, 19. Marco Tozzi klik

Spodobał Ci się ten wpis? Podrzuć przyjaciółce klik 😉 

print

Polecam zajrzeć też tutaj