Prezentownik Mikołajkowy dla Niej

Kiedy „Mikołaj” kilka dni temu zapytał mnie co tam bym chciała znaleźć pod poduszką tudzież w bucie nie miałam pojęcia. Jakoś w ciągu roku tych „chcę to mieć” mam w głowie co najmniej raz w tygodniu po dwie rzeczy, ale już postawiona przed faktem dokonanym nie mam pojęcia. Jednak siadłam sobie i pomyślałam, że coś tam się jednak znajdzie;) Zebrałam wszystko w całość i jeżeli macie podobne rozterki to myślę, że ciut pomogłam. Jeżeli Mikołaj Was nęka, a Wy dalej nie wiecie co byście chciały to zerknijcie na moje zestawienie;)

1. Kalendarz/planner klik – z roku na rok naprawdę zaczynam zapełniać swój kalendarz, bo lata wstecz bywało, że w styczniu coś jeszcze zapisywałam, a od lutego już pustki.  Stety/niestety coraz częściej pojawiają się momenty, że coś mi umyka, a obowiązków coraz więcej. Tu gdzieś wizyta u lekarza, tam dzień ziemniaka w przedszkolu czy przypomnienie o zapłaceniu faktury. Lepiej mi się żyje kiedy mam plan. Dziś na przykład widzę, że wpisałam „umyć zamrażarkę”, będę musiała przepisać na jutro;) Ten z prezentownika ma fajny design i ciekawy środek, plus dodatkowe bajery.

2. Kubek klik – kubków u mnie nigdy dość, półka na nie już jest przepełniona i trafiają jeden na drugi, co mocno frustruje mojego męża. Ten kubek, a raczej jego kształt przypomina mi kubki z podstawówki z którego dzieci piły kompot na stołówce. Ja się nie stołówkowałam, bo miałam mamę w domu 30 metrów obok szkoły i wpadałam na przerwie na ciepłą herbatę, ale ten kubek to super wspomnienie z lat.

3. Książka klik – tak, to książkę najprawdopodobniej będzie mnie uwierała pod poduszką;) Ale będzie to najnowsza J.Oliviera, którą przeglądałam długo w sklepie i chcę ją mieć, a ta jest w temacie, który mnie mocno zajmuje;)

4. Lampka do czytania klik – chyba najbardziej lubię czytać wieczorami, na dodatek w łóżku. Śpimy w trójkę, więc nie chcę chłopakom świecić po oczach. Zatem taka lampka przydałaby mi się bardzo;)

5.  Portfel klik i klik – no nie mam portfela, posiłkuję się jakimś wkładam ze starego i już trochę mi wstyd go wyciągać w kasie czy innym punktach do płacenia;) Zatem Mikołaju!;)

6. Zestaw do zaparzania herbaty z herbatami klik i klik – dla mnie to idealny prezent. Zaparzacz już mam i go uwielbiam, bo jest na 3,4 filiżanki, lub dwa duże kubki herbaty;) A herbaty zimą i w tym Bożonarodzeniowym okresie to coś, co towarzyszy nam codziennie. Ja Wam ogromnie polecam herbaty Varietea, my je pijemy od ponad roku i nie zamieniamy na żadne inne!

7. Pomadka KAT VON D klik – nowość w Sephora i w Polsce. Kat Von D stworzyła markę kosmetyków do makijażu charakteryzujących się długotrwałością, nasyceniem pigmentami i pełnym poziomem krycia. Kat Von D, obserwowana przez miliony fanów na różnych portalach internetowych, jest ikoną jednej z najbardziej kreatywnych społeczności makijażowych. No chcę!

8. Zestaw piernik klik – coś idealnego na prezent! Myślę, że nie ma kobiety, która nie ucieszyła by się z tego zestawu. W skład wchodzi balsam w sztyfcie „Śliwka”, peeling „Śliwka”, mydło „Orkisz” oraz półkulę „Cynamon” oraz pierniczkowe opakowanie.

9. Biżuteria klik i klik  – tej nigdy dość, lubuję się w złocie, tylko i wyłącznie, nie lubię kolorowej biżuterii typu decoupage czy innych dużych kombinacji. Lubię minimalizm i złoto, ale już o tym pisałam;)

A Wy podejrzewacie o coś konkretnego Mikołaja?;)

print

Polecam zajrzeć też tutaj