Dzień Mamy – moje inspiracje

Ten Dzień Mamy jest dla mnie wyjątkowy. Za moment będę mamą podwójną, co powoduje u mnie motyle w brzuchu z radości i obaw jednocześnie. Prezent dla Dzień Mamy dostałam już miesiąc temu (nie wiem czy to się liczy:)), ale myśląc o tegorocznym Dniu Mamy to tak najbardziej życzyłabym sobie przyjemnego i szybkiego porodu, serio!

No, ale nie ma Dnia Mamy bez prezentu dla samej siebie. Każdego roku prócz tego, że dostaję coś od Mikołaja za pośrednictwem Tomka to sprawiam sobie sama też coś małego! W tym roku idę na kolację ze znajomymi i może sprawię sobie jeszcze coś szczególnego na przykład nową koszulę do porodu:)

Dziś wrzucam Wam kilka propozycji, które gdzieś sobie od jakiegoś czasu zapisywałam w telefonie w zakładce „must have” Może coś Wam wpadnie w oko i podrzucicie swoim dzieciom;)

1. Wiązane espadryle klik, 2. Kolorowa torba klik, 3. Długa tunika klik, 4. Długa sukienka klik, 5. Naszyjnik klik, 6. Ujędrniający żel do biustu klik, 7. Koszula nocna klik, 8. Samoopalacz w kremie klik, 9. Ogromny bukiet piwonii, 10. Peeling do ciała klik, 11. Krem do rąk klik, 12. Korektor w kremie klik

print

Polecam zajrzeć też tutaj