Mama idzie do szkoły

Aktualnie u nas o poranku nie ma czasu na dłuższe dumanie nad niczym. Od śniadania po ubiór. Śniadania mamy w miarę opanowane. Planuje wpis z naszymi śniadaniówkami do szkoły. Dajcie znać czy jesteście zainteresowani.

Ty razem o naszych porannych ubiorach, które mogą nam zabrać o poranku trochę czasu – a nie muszą! Strój Mikołaja mamy do szkoły opanowany – są mundurki i nie ma problemu z dopasowaniem odzienia, ufff! To zostawiamy sobie na weekendy.

Zostaje do szybkiego ubrania z rana Matysia i ja. Matyldę zostawiłam sobie na deser;) Dziś pokażę Wam 3 zestawienia dla nas mam (jak to się mówi, capsule wardrobe:D)

Moja szafa ma właśnie takie ubrania. Jestem na etapie w którym co bym nie wyciągnęła to do siebie pasuje. Mam oczywiście kilka takich lekko szalonych pozycji/propozycji, ale to zostawiłam sobie na większe wyjścia;) Pokażę Wam jak jesienią dobrze wyglądać za bardzo nie kombinując. Ja z rana nie mam czasu na umycie głowy. Moimi patentami są wtedy – czapka z daszkiem, opaski.

Poniżej 3 propozycje dla Was, mam! Myślę, że każda z mam się w którymś odnajdzie. Jest po pierwsze totalnie sportowo, po drugie z odrobiną sportowej elegancji i po trzecie elegancko, ale bez wysokich szpilek.

Cześć z tych pozycji to propozycje sieciówkowe, nie zawsze z dobrym składem, a teraz mocno zwracam na to uwagę, nie bzikując przy tym na dobre, bo jak wiemy za dobry skład trzeba dobrze zapłacić! No chyba, że lubimy polować na rzeczy z sh, ja uwielbiam i tam jak tylko mogę zaglądam i zawsze z czymś dobrym wrócę.

Lecimy!

ZESTAWIENIE NR 1

  1. Spodnie klik, 2. Buty sportowe klik, 3. Torebka na zakupy klik, 4. Tshirt klik, 5. Czapka z daszkiem klik, 6. Kurtka sztruksowa klik,

ZESTAW NR 2

  1. Spodnie klik, 2. Bluza klik, 3. Plecak klik, 4. Płaszcz klik, 5. Buty klik, 6. Opaska klik

ZESTAW NR 3

  1. Sukienka klik, 2. Sweter klik, 3. Buty klik, 4. Worek klik, 5. Opaska klik, 6. Okulary klik
print

Polecam zajrzeć też tutaj