Październikowe wow

Październik minął tak szybko jakby go była połowa. Dużo się działo i złego i dobrego, ale finalnie wyszło na dobre.

Zatem dziś dzielę się z Wami moimi zachwytami.

MODA

W modzie jak w przyrodzie, nic nie ginie. Płaszcza z mega dobrym składem nie znalałam, więc szukać mi było trzeba czegoś w zamian. Znalazłam ten i wpadł mi w oko dość mocno. Skład taki pół na pół, mogło być gorzej, z lepiej cieżko. Moja garderoba to sportowa elegancja, więc do płaszcza bluzę mocno akceptuję i wołam wow. Taki mi takie zestawienie tej jesieni/zimie w duszy gra. Do tego czapa i outfit „góra” idealna.

URODA

Uroda to coś, czym sobie ostatnio najmniej zaprzątam głowe, ale, ale! Jak tylko na Limango czy w Tkmaxx się pojawiają kosmetyki Beaute Mediterranea to pierwsza podnoszę rękę. Już Wam o nich pisałam w jakimś innym wow, ale teraz mam odmładzające (phi, phi) serum do twarzy z koncentratem ze śluzu ślimaka i jest tak genialny, że muszę tu znów nim wspomnieć. To są dość drogie kosmetyki, więc wypatrujcie ich na Limango właśnie albo w Tkmaxx! Do tego dorzucam jeszcze odżywkę i tyle tych nowości kosmetycznych tym razem. A! Jeszcze na sam koniec piękny kolor, który nie raz widziałam u mojej Agi i całość dopełniona klik.

DOM

Trudno mi zapanować nad ładem i składem w domu, ale staram się jak mogę, czyszczę, domywam, upiększam, dokładam, przekładam, przesuwam i przenoszę. W sypialni jest już wszystko czego chcieć chciałam prócz czegoś na ścianę i tak trafiłam na grafiki Aleksandy Morawiak i przepadłam i teraz dumam nad konkretem. Ten, a może ten? Nie mogę też patrzeć na moje krzesła salonowe, szukam czegoś podobnego do tych krzeseł, ale za 1/3 ceny:D Do tego dorzucam świece sojową, bo tych jeszcze u nas w domu nie było, a podobno cudnie pachną no i wiadomo – sojowe;) No i wiadomo – jesień!

BIŻUTERIA

Wiecie czym jest „najgorzej” w przypadku biżuterii. Kiedy zgubisz jeden kolczyk. Zgubiłam już kilka takich w swoim życiu, więc znów zerkam przypadkiem tu i tam i od tego zerkania mam w ulubionych te kolczyki no i poszłam dalej i kliknęłam w ten pierścionek i wow! Uwielbiam taki minimalizm w połączeniu z tym czym, co jest zachwytem! Na koniec dorzucę jeszcze jedną pozycję, klik!

print

Polecam zajrzeć też tutaj