Marcowe wow

Marzec już dawno za nami. Spisuję sobie niektórych ulubieńców, tworzę zakładki i wishlisty.

Sama jednak w bardzo naturalny sposób przeszłam w fazę smart shoppingu czyli inaczej no shoppingu;)

Ale wiem, że lubicie te moje wpisy i pytacie czasem kiedy będzie nowy, kolejny, więc dla Was ode mnie moje polecenia i zachwyty.

W związku z tym, że szarości jest na świecie ostatnio za dużo i nawet za oknem nie ma zbytniego szału dzisiejsze wow będzie iście wiosenne, kolorowe i optymistyczne i skupione na samych „girls only”!

MODA

  1. Koszulka Sezane w kooperacji z Bobo Choses. Klasyk z nutką koloru klik. 2. Brunoszkowa lniana marynarka, zachwycam się za każdym razem jak gdzieś mignie mi na IG klik. 3. Kolorowe figi, no szał! Podwiewa sukienkę i jest kolor i nie ma wstydu klik. 4. Przecudowna kurtka/marynaka, znów Sezane. No ceny równie szałowe, więc teraz tylko do oglądania klik. 5. Na końcu iście romantyczna pozycja, piękna kwiatowa sukienka, widziałam w niej Justynę i love klik. 6. Na koniec dorzucam świetną 100% bawełnianą bluzę z szerokimi ramionami. Mam i bardzo polecam klik.

DODATKI

  1. Kolorowa biżuteria prosto z Kopenhagi, tam są wszystkie kolory i wszystko kusi klik. 2. Okulary na które „choruję”, bo są w moim odczuciu idealne, Le Specs klik. Portfel, duży, pojemny, piękny klik.

DOM

  1. Ceramikę uwielbiam i ta od Olala Designs jest przeurocza klik.

SERIAL

  1. „New Amsterdam” poprawia nastrój, masz poczucie, że jednak dookoła dzieją się dobre rzeczy. Fajna fabuła, gra aktorska i NY w tle<3

KSIĄŻKA

  1. „Czułą przewodniczkę” polecam każdej młodej, ale i wiekiem zaawansowanej kobiecie. Miałam trochę do niej sceptyczne podejście, ale naprawdę to jest niezła przewodniczka klik.

KOSMETYKI

  1. Peeling kwasowy silnie nawilżający to moje ostatnie odkrycie klik. Wypróbujcie na sobie, efekt po nocy – wow! 2. Tusz Oriflame The one Wonder lash 5in1. Musicie widzieć, że jestem tuszomaniaczką. Do tej pory najpierw lata stosowałam ten Z Loreal telescopic, potem kolejne lata Benefit i teraz ten za 2 dyszki robią taką samą dobrą robotę klik.

print

Polecam zajrzeć też tutaj