Prezentownik

Miałam nie robić tego wpisu, ale po fali różnych mało przyjemnych zdarzeń w listopadzie i kolejnej fali obostrzeń pomyślałam, że tak będzie przyjemnie i dla mnie tworząc ten wpis i dla Was czytając;)

Bardzo praktyczny jest ten mój prezentownik;)

 1. Dyfuzor Dottera – mocno chciałabym zgłębić temat olejków, po pierwsze fascynuje mnie to bardzo, a po drugie potrzebuję ich i dla siebie i dla dzieci na te wszelkie kaszelki i katarki. Jak chcecie zgłębić temat razem ze mną to zajrzyjcie do Patrycji! Nie dość, że estetyka i zdjęcia przecudne to i podejście i merytoryka na 6!
 2. Moccamaster – moje marzenie! Nasz ekspres jest w naprawie od dawna i nikt go odebrać nie chce i mam nadzieję, że zamiast za naprawę przeznaczymy grosz na ten właśnie sprzęt do kawy.
 3. Gypsy water Byredo to jest ten zapach, który pokochałam od pierwszego powąchania i sobie kupuje próbki i tyle w temacie, bo cena ho ho ho!
 4. Wszystkie wymienione książki chciałabym przeczytać w nadchodzącym roku i tych zrzutów ekranowych książkowych mam w telefonie serio, bardzo dużo! Każda w zupełnie innej tematyce, ale każda ma genialne opinie.
 5. Ceramikę baaardzo lubię tylko nie baaardzo lubię jak mi się ją opuszcza na podłogę, a to jakoś często się zdarza ostatnio, ale spójrzcie na te cuda od Wolno ceramika<3
 6. Z kosmetyków mam takie swoje też zrzuty ulubione i na liście róż, który czyni cuda podobno i szminka, którą czyni cudo już samym wyglądem, a taki róż mi się marzy bardzo no i Chanel, jakby luksusowo;)
 7. O Loop czytałam kiedyś u Okuniewskiej i w związku z tym, że mam ciągły przesyt dźwięków i turbo wrażliwość szczególnie pod koniec dnia i jak jeszcze pomyślę sobie o kolejnych 487292 falach pandemii to musi have;)
 8. Kolor czapki – przecudo klik! Mam już dość ciut szarości i beżów, więc taka czerwień przy tej szarości dnia – coś pięknego;)
 9. Do sypialni dorzucam plakat Rośliny i zwierzęta – dla ożywienia klimatu;)
 10. Mam nowy cudowny rower, ale brakuje mi skrzyni na warzywka i inne cuda – ta mi bardzo w oko wpadła;)
 11. No i na koniec cudowny sweter, właściwie każdy ich sweter jest cudowny, polecam przejrzeć, chociaż wiem, że ceny boleć mogą;)
 12. No i biżuteria – dużo kontrast między jednym a drugim, ale czy ta zieleń turkusowa nie jest luksusowa, a ta jaskółka nie urocza?

Uściski i do usłyszenia;)

print

Polecam zajrzeć też tutaj