Wiosenne must have

Nie wiem czy też tak miewacie, ale ja zbliżając się do 40 czuję większe szczęście z nowej deski do krojenia, pojemnika na żywność czy filiżanki niż kolejnej pary butów.

Zbliża się Dzień Matki, zbliżają się różne inne okoliczności wiosenno – letnie i dziś pomyślałam, że wrzucę Wam trochę inspiracji dla domu, może coś Wam wpadnie w oko, może coś znajdzie się na Waszej liście, a może będzie fajnym prezentem dla kogoś najbliższego.

Dziś chcę Wam przedstawić Favi. Nie jest to strona internetowa, a coś w rodzaju wyszukiwarki mebli i dekoracji, gdzie możecie zostać przekierowani do wielu ciekawych marek jak np. Eva Solo, której jestem fanką. Zasiadacie wygodnie na swojej sofie i z domu korzystając z jednej strony przeglądać oferty z około 150 sklepów internetowych. Czyż nie fajnie? Surfowanie po Favi jest bardzo proste, filtry ułatwiają nam znalezienie odpowiedniej sofy czy mebla.

Dziś pokażę Wam co bardzo zwróciło moją uwagę;)

  1. Termos próżniowy Eva Solo klik, 2. Zestaw szcztućców Ballona klik, 3. Krzesła drewniane klik, 4. Wazon klik, 5. Kremowy dywan klik, 6. Przemysłowa lampa podłogowa klik, 7. Dozownik mydła klik, 8. Stoliki kawowe loftowe klik, 9. Szafka loftów klik, 10. Słoik na żywność Eva Solo klik, 11. Wiszący karmnik klik, 12. Pudełko wielofunkcyjne klik, 13. Taca do serwowania klik, 14. Zestaw dozowników na mydło klik.

print